INFO

STK RET-SAT1

Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Ret-Sat 1 rozpoczęło działalność operatorską w roku 1991 na osiedlu Retkinia Zagrodniki w Łodzi. Do dnia dzisiejszego sieć Stowarzyszenia obejmuje już osiedla Retkinia Zagrodniki, Retkinia Północ, Retkinia Sympatyczna, Retkinia Botanik i Retkinia Południe.

Stowarzyszenie prowadzi działalność telewizyjną i radiową, świadczy dostęp do zasobów Internetu oraz nadaje swój własny telewizyjny program osiedlowy.

W grudnia 2007 r. rozpoczęliśmy udostępnianie usługi telewizji cyfrowej dla naszych członków Stowarzyszenia bez dodatkowych opłat abonamentowych.

Jako jedna z pierwszych sieci Telewizji Kablowych w Polsce, sieć STK Ret-Sat 1 wykorzystała kanał zwrotny do udostępnienia swoim użytkownikom zasobów sieci Internetu. Już od roku 1997 Stowarzyszenie umożliwia swoim członkom szerokopasmowy dostęp do zasobów sieci Internet.

Stowarzyszenie posiada również własny telewizyjny program lokalny, który tworzony jest przez młodych ludzi. Od 2003 roku realizowany jest jako OTVM (Otwarta Telewizja Młodych) wg autorskiego projektu Arkadiusza Florczaka. W OTVM prezentowane są programy z obszarów kultury, sztuki, publicystyki i sportu. Młodzi dziennikarze obecni są na najważniejszych imprezach kulturalnych miasta, ale także prezentują ludzi i wydarzenia Osiedla Rekinia.

HITY W RETSAT1

propozycje programowe i nie tylko

Szanowni Państwo,

oto najważniejsze wydarzenia i premiery miesiąca:

    HITY CANAL+:

  • WALENTYNKI: „PODATEK OD MIŁOŚCI”, „KOCHAJĄC PABLA, NIENAWIDZĄC ESCOBARA”, „JEJ TWARZ”
  • HITY: „CUDZOZIEMIEC”, „DZIEWCZYNA WE MGLE”, „TYLKO DLA ODWAŻNYCH”, „SIEĆ PODEJRZEŃ”


    HITY CANAL+ SERIALE:

  • PREMIERY: “ M – MIASTO SZUKA MORDERCY” , „ZROBIONE NA CZYSTO”
  • MARATON: „UPADEK KRÓLESTWA 3”, „OBŁAWA”, „PŁACZ”


    HITY CANAL+ FILM:

  • WIECZÓR SPECJALNY: „W Akcji” , „Wieczór Z Tilem Schweigerem”, „Komedia Po Poslku”, „Prawdziwe Zbrodnie”
  • HITY: „WYSPA PSÓW”, „TOUCH ME NOT”, “DWUNASTU ODWAŻNYCH”, „OSOBLIWOŚĆ”, „SIŁA WYŻSZA”, „L’UN DANS L’AUTRE”, „NASZE NAJLEPSZE WESELE”


    HITY CANAL+ FAMILY:

  • Filmy przyrodnicze: „MAŁE ZWIERZAKI I PRZYJACIELE”, „ANDY – OKRUTNE I NIEZNANE”
  • Cykl NIEDZIELE Z C+FAMILY: „GANG WIEWIÓRA 2”, „JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI”, „JAK CHŁOPAKI”, „WIĘZIEŃ LABIRYNTU: LEK NA ŚMIERĆ”


    HITY CANAL+ DISCOVERY:

  • „INFLUENCER – ZAWÓD PRZYSZŁOŚCI”, „ASY B KLASY”, „TYLE WSPÓLNYCH NOCY…”, „CYFROWA SUPERINTELIGENCJA. CZY MOŻNA JEJ UFAĆ?”
  • WIECZÓR SPECJALNY: „GEEK WEEKEND”


    NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA SPORTOWE:

  • LOTTO EKSTRAKLASA
  • PREMIER LEAGUE
  • LA LIGA SANTANDER
  • BUNDESLIGA
  • PREMIER LEAGUE
  • NBA
  • LIGA MISTRZÓW EHF
  • LIGA MISTRZÓW I MISTRZYŃ CEV
  • SIATKÓWKA KOBIET – SERIE A
  • PGNiG SUPERLIGA
  • MISTRZOSTWA ŚWIATA SUPER ENDURO FIM




Szanowni Państwo,

oto najważniejsze wydarzenia i premiery miesiąca:

    HITY CANAL+:

  • NOWY ROK: „KOBIETA SUKCESU”, „PLAN B”
  • ZŁOTE GLOBY: „W UŁAMKU SEKUNDY”
  • HITY: „ZŁE PSY”, „STRAŻ WIEJSKA 2”, ‘GANG WIEWIÓRA 2”, „JAK ROZBIĆ BANK”, „PODWODNA PUŁAPKA”, „JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI”, „DRON”, „PACIFIC RIM: REBELIA”
  • NOWE SERIALE: „A.B.C.”, „MOSCOW NOIR”


    HITY CANAL+ SERIALE:

  • PREMIERY: “ JEŹDŹCY BURZ. Sezon 2”, „NIEZNAJOMI”
  • MARATON: „ŚLUB PO CZTERDZIESTCE”


    HITY CANAL+ FILM:

  • WIECZÓR SPECJALNY: „W akcji” , „Miesiąc z Europejskimi gwiazdami”
  • HITY: „ZABICIE ŚWIĘTEGO JELENIA”, „BUNTOWNICY Z SEMINARIUM”, „LOS FUTBOLISIMOS”, SZUKAJĄC MISIA, „STUDNIÓWK@”, „SZKLANY ZAMEK”, „ZDJĘCIE RODZINNE”


    HITY CANAL+ FAMILY:

  • Filmy przyrodnicze: „MAŁE ZWIERZAKI I PRZYJACIELE”
  • Cykl NIEDZIELE Z C+FAMILY: „LUIS I OBCY”, „ŻEGNAJ CHRISTOPHER ROBIN”, „LOS FUTBOLISIMOS”, „SZUKAJĄC MISIA”


    HITY CANAL+ DISCOVERY:

  • „BAZARY EUROPY”, „APETYT NA SŁAWĘ 2”, „ŚWIADKOWIE PUTINA”, „MICHAEL CAINE: MOJE POKOLENIE”
  • WIECZÓR SPECJALNY: „TEST RZECZYWISTOŚCI”


    NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA SPORTOWE:

  • LA LIGA SANTANDER
  • BUNDESLIGA
  • PREMIER LEAGUE
  • NBA
  • LIGA MISTRZÓW I MISTRZYŃ CEV
  • SIATKÓWKA KOBIET – SERIE A
  • PGNiG SUPERLIGA
  • MISTRZOSTWA ŚWIATA SUPER ENDURO FIM


STK Ret-Sat1


Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Ret-Sat1 informuje, że w związku z Mistrzostwami Świata w Piłce Nożnej została uruchomiona promocyjna usługa „TVP SPORT DLA WSZYSTKICH”. W związku z powyższym od dnia 19.06.2018 r. odkodowany został program TVP Sport HD dla wszystkich abonentów mających możliwość odbioru tego kanału w standardzie kodowania MPEG 4.

STK Ret-Sat1


Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie Telewizji Kablowej Ret-Sat1 informuje, że zgodnie z zapowiedziami dotyczącymi dodania nowych programów, w miesiącu listopadzie 2017 r. do oferty telewizji cyfrowej zostaną dodane 3 nowe programy:

Eleven Sport 1 HD, Eleven Sport 2 HD, Eleven Sport 3 HD

ELEVEN SPORTS to wydarzenia sportowe relacjonowane na żywo i na wyłączność przez 24 godziny na dobę i w jakości HD. Na antenie kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 3 można oglądać mecze najlepszych piłkarskich lig świata: LaLiga Santander, Bundesligi, Serie A TIM oraz Ligue 1 Conforama, a także prestiżowe wyścigi Formula 1®. Fani futbolu mogą śledzić także m.in. The Emirates FA Cup, Superpuchar Niemiec, Jupiler Pro League oraz Campeonato Brasileiro Série A. Pasjonaci żużla za pośrednictwem kanałów ELEVEN SPORTS mogą śledzić rozgrywki Nice 1. Ligi Żużlowej oraz szwedzkiej Elitserien i brytyjskiej SGB Premiership, a także wybrane mecze żużlowej reprezentacji Polski oraz Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów. Miłośnicy innych dyscyplin w ofercie stacji znajdą m.in. Ligę Mistrzów Koszykówki, VELUX EHF Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych, gale sportów walki Cage Warriors, M-1 Challenge i Enfusion Live, turnieje tenisowe rangi ATP 250 oraz futbol amerykański NFL. Ważnym punktem ramówki są programy studyjne, m.in. Eleven GOL LIVE, czy #ELEVENF1.

Prosimy o przeprowadzenie aktualizacji listy programów, zgodnie z instrukcją obsługi dołączonej do urządzeń dostępowych.


STK Ret-Sat1

Portal OTVM

TELEWIZJA OTVM

Ramówka

10:30 MIKROFON PRZECHODNIA - sonda uliczna
10:40 ROZMOWA DNIA „Michał Polit” - prowadzi Monika Sawicka-Kacprzak
11:05 Z KAMERĄ PO DRODZE „Muzeum Miasta Zgierza – Rodzina Kruszów” - Magazyn turystyczny
11:20 WEGETA „Veganmania” cz.2 - magazyn propagujący wegański styl życia
11:40 MŁODZI W ŁODZI - reportaż
17:30 BLIŻEJ NATURY - magazyn przyrodniczy
17:45 SMAKI ŁODZI „Prosto z mostu” - magazyn kulinarny
18:00 ROZMOWA DNIA „EC1” - Prowadzi Anna Biskupska
18:25 OKIEM KAMERY „Dni Otwarte w Szkole Podstawowej nr 11” - reportaż
Post
17:30 MIKROFON PRZECHODNIA - sonda uliczna
17:40 WZOROWA ŁÓDŹ WZORNICOWA „PRIME STAGE, PRIME TIME i DEBIUTY” - magazyn design
18:00 ROZMOWA DNIA „Piotr Grobliński” - prowadzi Kacper Płusa
18:25 OKIEM KAMERY „11 Rocznica Fundacji Kocia Mama” - relacja z uroczystości
Post
17:30 OKIEM KAMERY „100 urodziny Marka Edelmana” - reportaż
17:50 ROZMOWA DNIA „Magdalena Cybulska” - prowadzi Monika Sawicka-Kacprzak
18:15 GALERIADA „Magdalena Samborska” - magazyn kulturalny
18:30 MŁODZI W ŁODZI „Polisensoryka w Planetarium” - reportaż
Post
17:30 FILMERIE ”Podwieczorek z animacją na ferie” - magazyn filmowy
17:45 ROZMOWA DNIA „Małgorzata Moskwa Wodnicka” - prowadzi Monika Sawicka
18:10 ROZMOWA DNIA „Tańczące na wózkach dzieci” - prowadzi Klaudia Wojciechowska
18:35 STREFA MUZYKI - magazyn muzyczny
Post
17:30 MIKROFON PRZECHODNIA - sonda uliczna
17:40 OKIEM KAMERY „Rozmowa z psychiatrą” - reportaż
18:00 ROZMOWA DNIA „Bogdan Grzędowski” - prowadzi Monika Sawicka-Kacprzak
18:25 SZA!FA „NIE NA ŻARTY” cz.2 - część druga relacji z wieczoru autorskiego Agnieszki Jarzębowskiej
Post
10:30 BLIŻEJ NATURY - magazyn przyrodniczy
10:45 SMAKI ŁODZI „Prosto z mostu” - magazyn kulinarny
11:00 ROZMOWA DNIA „EC1” - Prowadzi Anna Biskupska
11:25 OKIEM KAMERY „Dni Otwarte w Szkole Podstawowej nr 11” - reportaż
11:45 MIKROFON PRZECHODNIA - sonda uliczna
11:55 WZOROWA ŁÓDŹ WZORNICOWA „PRIME STAGE, PRIME TIME i DEBIUTY” - magazyn design
12:15 ROZMOWA DNIA „Piotr Grobliński” - prowadzi Kacper Płusa
12:40 OKIEM KAMERY „11 Rocznica Fundacji Kocia Mama” - relacja z uroczystości
13:00 OKIEM KAMERY „100 urodziny Marka Edelmana” - reportaż
13:20 ROZMOWA DNIA „Magdalena Cybulska” - prowadzi Monika Sawicka-Kacprzak
Post
10:30 GALERIADA „Magdalena Samborska” - magazyn kulturalny
10:45 MŁODZI W ŁODZI „Polisensoryka w Planetarium” - reportaż
11:00 FILMERIE ”Podwieczorek z animacją na ferie” - magazyn filmowy
11:15 ROZMOWA DNIA „Małgorzata Moskwa Wodnicka” - prowadzi Monika Sawicka
11:40 ROZMOWA DNIA „Tańczące na wózkach dzieci” - prowadzi Klaudia Wojciechowska
12:05 STREFA MUZYKI - magazyn muzyczny
12:25 MIKROFON PRZECHODNIA - sonda uliczna
12:35 OKIEM KAMERY „Rozmowa z psychiatrą” - reportaż
12:55 ROZMOWA DNIA „Bogdan Grzędowski” - prowadzi Monika Sawicka-Kacprzak
13:20 SZA!FA „NIE NA ŻARTY” cz.2 - część druga relacji z wieczoru autorskiego Agnieszki Jarzębowskiej
Post

PARTNERSTWO

Linki do naszych partnerów

  • Partnerzy:
  • Partnerzy: Rzetelna Firma
  • Partnerzy:
  • Partnerzy:
  • Partnerzy: